Son 20 yılda , bize inanan  sadık müşterilerimiz Egyptian Magic Kremin yeni ve yaratıcı kullanım alanlari ile  daima bizi sasirttilar . Egyptian Magic Krem  yuz kremi islevinin yani sira, ayni zamanda goz kremi, yara izi tedavisi , sac bakim maskesi, yanik ve kucuk kesiklerin iyilesme hizini arttirmada, bebek kremi, tras kremi ve akliniza gelebilecek daha baska kullanim alanlarinda musterilerimiz tarafindan denenmistir. Ziyaretçilerimiz genellikle belirli bir deri ile ilgili sorunun çözümü olarak Egyptian Magic Kremin kullanildigini duymuslar fakat ayni zamanda daha bircok alanda kullanildigini kesfettikleri zaman da saskinliklarini gizleyememislerdir . Eğer Moda ve Magazin Dergilerinde cikan Egyptian Magic Krem hakkindaki yorumlara bakacak olursaniz tamamiyla , cilt ve sac bakımı  için kullanilan ve onerilen bir güzellik kremi oldugunu görürsünüz .  Size daha detayli bilgi verebilmek icin asagida Egyptian Magic Kremin kullanim alanlarini soyle siraladik.

(Biz ürünumuz  için herhangi bir tıbbi iddiada bulunmuyoruz . Ancak kremimiz hakkinda belirtilen butun görüsleride kesintisiz olarak sizlere iletiyoruz)  
  • Insanlar genellikle Egyptian Magic Kremi döküntü veya yanik ve yara izlerini yok etmesine yardimci olmasi icin kullanmaya basliyorlar. Daha sonra ise bir cilt nemlendiricisi ve cilt kirisikliklarina yardimci olmasi icin bir bakım kremi olarak kullanmaya devam ediyorlar. Yaptigimiz arastirmalara gore ürünümüzü yanlizca günde iki kez kullanmak  yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak  için harikalar yaratiyor.
  • Egyptian Magic Krem güneş yanığı dahil olmak üzere küçük yanıklar sonrasında acı veya yanma hissinin  azaltilmasina yardimci olmak için kullanılır olmuştur .Etkilenen bölgelere hafifçe uygulayın . Müşterilerimizin çoğu yara izlerinin iyilestirilmesinde Egyptian Magic Kremin  "sihirli " bir yeteneği oldugunun yorumlarini yapmistir . Yanlizca sunu vurgulamak isteriz ki  bu etki yanlizca yeni yara izlerinin iyilestirilmesinde gorulmustur,  eski yara izleri için bir tavsiyemiz yoktur. Egyptian Magic Krem gerçekten yeni yaralar ve ciltteki renk değişimlerini iyileştirmek için harikalar yaratabilir . Egyptian Magic Krem plastik cerrahlar arasinda da cerrahi sonrasi ortaya cikan yara izlerinin  iyileşmesini hızlandırmak için kendi hastalarına tavsiye ettigi populer bir kremdir. 
  • Bizim sadık musterilerimiz    yanık , sıyrık , deri tahrişleri ve benzeri tedaviler için ilk yardim dolaplarinda  mutlaka ekstra bir Egyptian Magic kremi bulundurmaktadir.  Egyptian Magic Krem tazeligini cok uzun sure koruyacagi icin  hicbir etkisini kaybetme kaygısı olmadan dolabinizda saklayabilirsiniz .
  • ​Icerisinde barindigi dogal urunlerden dolayi dudaklariniz icin harikalar yaratacak ve onlara yeni bir hayat verecektir. Etkisini hissedebilmek icin duzenli kullanilmasini oneririz.
  • Düzenli olarak kullanildiginda, cogu  müşterilerimiz icin Egyptian Magic Krem muthis bir nemlendirici saç kremidir. Icerisindeki tüm doğal maddeler saçınıza parlaklık verecek ve sacinizin dogal yagini korumada etkili olacaktir .  
  • Müşterilerimizin yaklaşık üçte biri egzema ve sedef hastalığı için  ticari nemlendirici kremlere alternatif olarak dogal  kremleri arasirdiktan sonra Egyptian Magic kremi keşfetmislerdir. Bu iki cilt probleminin tedavisinde genellikle bu konunun uzmanlari tarafindan gunde iki kez nemlendirici kullanilmasi onerilmektedir ve  Egyptian Magic Magic Krem'de ideal bir seçimdir . (Lutfen bir kez daha dikkatinizi cekmek isteriz ki Biz ürünumuz  için herhangi bir tıbbi iddiada bulunmuyoruz. Ancak, kremimiz hakkinda   belirtilen butun gorusleride kesintisiz olarak sizlere iletiyoruz.)
  • ​Cildiniz özellikle tıraş sonrası duyarlıdır . Birçok durumda, bir yan etki olarak kesik ve / veya tahrişler olabilir. Tıraş Sonrası cildinizdeki hassasiyeti gidermesine yardimci olmak icin Egyptian Magic Kremi rahatlikla  kullanabilirsiniz .  Alkol ve hicbir  kimyasal madde icermedigi icin cildinizin kurumasini engeller.
  • ​Egyptian Magic Krem genellikle musterilerimiz tarafindan güneş sonrasi losyonu olarak     kullanılmaktadır . Gunesten yanmis cildinize  yatıştırıcı bir etki verir ve bronz cildinize icerigindeki  doğal maddeler nufuz ederek nemli bir etki yaratir . Size onerimiz gunes yaniklarinda cildinizi mutlaka ve mutlaka hicbir kimyasal madde icermeyen  dogal kremlerle besleyin. 
 


Bu site sadece bilgilendirme amaçlıdır. Profesyonel medikal değerlendirme, tanı koyma veya tedavi şeklinde bir bilgi verme amacı yoktur. Sitede sağlanan herhangi bir bilgiye itimat edilmesinin riski size aittir. Eğer medikal veya sağlık sorularınız ya da endişeleriniz var ise, medikal doktora başvurmanız gerekmektedir.